Guangzhou Junda Makine ve Ekipman Co., Ltd.

February 5, 2021

hakkında en son şirket haberleri Guangzhou Junda Makine ve Ekipman Co., Ltd.

Guangzhou Junda Makine ve Ekipman Co, Ltd, 2000 Yılında kurulmuştur.Ekskavatör Yedek Parçaları ithalat ve ihracatında uzmanlaşmıştır.HANDOK Hidrolik Pompa Parçaları ve N-Power Motor Parçaları üzerinde duruyoruz.1 Ağustos 2007 Yılından Beri HANDOK Genel Temsilcisiyiz.

 

SANY 、 CATERPILLAR 、 KOMATSU 、 KOBELCO 、 HITACHI 、 KATO 、 DOOSAN 、 HYUNDAI 、 XUGONG vb. Motor Parçaları 、 Hidrolik Yedek Parça ve Pompa Grubu sağlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. SHIN-NIPPON valf 、 RIK Piston Halkası 、 NPR Piston Halkası 、 TP Piston Halkası.

 

2014 Yıllarında, Çin Yapımı Motor Yedek Parçaları, Pompa Conta Kitleri, Yatak ve elektrikli parçalar konusunda uzmanlaşmış yeni bir marka N-POWER'ı tescil ettirdik.Yıllarca süren çaba ve birikimden sonra, N-POWER herkes tarafından kabul edildi.

 

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok iyi işbirliği iş ilişkimiz ve birlikte iyi bir ekibimiz var, Küresel müşterilerimiz için kazan-kazan geleceği elde etmek için büyük çaba göstermeye devam edeceğiz!

 

Umarım ürün listesi kataloğumuzda ve ana sayfamızda hidrolik ürün ve motor parçalarını anlamanıza yardımcı olur ve çok yakın gelecekte ürünlerimizle tanışmanız mümkündür.

 

hakkında en son şirket haberleri Guangzhou Junda Makine ve Ekipman Co., Ltd.  0

hakkında en son şirket haberleri Guangzhou Junda Makine ve Ekipman Co., Ltd.  1