Üretim hattı

 

Guangzhou Junda Machinery & Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

HANDOK HYDRAULIC Company, Haziran 1987'de Busan-City, Kore'de kuruldu.

Öncelikle bugüne kadar ürünlerimize göstermiş olduğunuz sıcak hamiliğiniz için en içten teşekkürlerimizi ifade etmek isteriz.1987 yılında kurulduğundan bu yana ağır iş makinaları için hidrolik pompa tamiri işine başlamıştır.Handok Hidrolik, 1991 yılından bu yana çeşitli ağır inşaat ekipmanları ve endüstri makineleri için hidrolik pompalar ve motorlar için geniş bir yedek parça yelpazesi üretmektedir.

Birikmiş teknoloji ve bir çok deneyim ile desteklenen modern ekipman ve makineler ile Kore'de hidrolik pompa ve motor bileşenleri markörlerinde lider bir üretici olarak, yurtiçi ve yurtdışındaki değerli müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi tedarik etmekteyiz.

Her zaman rekabetçi fiyatlarla mükemmel kalitede ürünler üretmek için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Sürekli AR-GE çalışmalarımızla dünya çapında bir itibar elde etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Bu tanıtımın ürün kapsamımızı anlamanıza yardımcı olacağını içtenlikle umuyoruz ve ihtiyaçlarınızı rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat ile doğru zamanda karşılamak için kalite güvencesine öncelik vereceğiz.

Çok yakın bir gelecekte size hizmet etme fırsatına sahip olmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Ar-Ge

Guangzhou Junda Machinery & Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Guangzhou Junda Machinery & Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Guangzhou Junda Machinery & Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2